ul. Liściasta 4/8, 91-375 Łódź tel. (42) 658-51-97

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Strona główna >> Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Co wykonujemy?

  • kreski na powiekach
  • podkreślanie lub korygowanie kształtu brwi (również metodą piórkową imitującą naturalne włoski oraz metodą ombre)
  • makijaż ust (kontur lub wypełnienie ust odpowiednio dobranym kolorem)

Co możemy uzyskać?

  • optycznie powiększyć oczy, podkreślić ich wyrazistość
  • podkreślić kształt ust, poprawić ich naturalny koloryt
  • skorygować kształt, przyciemnić lub zrekonstruować brwi.

Dla kogo polecamy?

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla pań pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Gdy brwi są za jasne lub zbyt rzadkie zwłaszcza na końcach, nie podoba nam się ich kształt a henna „trzyma się” zbyt krótko, doświadczona lingergistka może poprawić kształt łuku brwiowego tak, aby pasował do kształtu twarzy i przyciemnić jego kolor. Klientka będzie z pewnością zaskoczona o ile młodziej i korzystniej wygląda. Polecany dla Pań o słabym wzroku, noszących okulary, kiedy to wykonanie precyzyjnego makijażu oka jest utrudnione.

Dla pań aktywnie uprawiających sport taki makijaż się nigdy nie rozmaże.

A także wtedy gdy pragniemy optycznie powiększyć i pogłębić kolor ust aby stały się bardziej pełne i kobiece makijaż permanentny jest dobrym rozwiązaniem.

Przeciwwskazania

Wyraźnymi przeciwwskazaniami są: infekcje, łuszczyca, ciąża, przyjmowanie leków sterydowych, często występująca opryszczka.

Na czym polega?

Polega na wprowadzeniu w naskórek nietoksycznych naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych 2-5 lat. Później barwnik równomiernie jaśnieje i zanika. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu cieniutką igłą, która poprzez szybkie drgania wprowadza barwnik w naskórek. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie, uwzględniając typ kolorystyczny oraz życzenia Klientki

Zabieg

Przed wykonaniem makijażu przeprowadzamy rozmowę i ustalamy wspólnie z Klientką co i w jakim kształcie korygujemy. Następnie lingergistka rysuje delikatny szablon i precyzyjnie nanosi pigment. Zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu tak, aby Klientka czuła się komfortowo.

Po zabiegu

W zależności od rodzaju skóry, obszar poddany zabiegowi należy delikatnie oczyszczać i ewentualnie natłuszczać cienką warstwą zaleconego preparatu.

Przez 14 dni nie można korzystać z basenu, sauny i solarium. Unikać bezpośrednich promieni słonecznych a w razie konieczności stosować silne filtry UV.

Przez kilka dni po zabiegu (brwi ok. 7 dni, usta i oczy ok. 4 dni) naskórek delikatnie złuszcza się wraz z częścią barwnika (nawet do 50%). Jest to całkowicie naturalny proces i tak jest w każdym przypadku. Po 2 tygodniach Panie są zapraszane na wizytę kontrolną i w razie potrzeby dokonujemy bezpłatnej korekty. Korektę należy jednak wykonać nie później niż miesiąc od wykonania makijażu.

Utrzymanie idealnego kształtu brwi po trwałej pigmentacji jest bardzo proste: usuwamy pincetą tylko włoski wyrastające poza obszar utrwalony pigmentem. Oczy oraz usta nie wymagają żadnych zabiegów.

Niepożądane efekty uboczne

Prawidłowo wykonany zabieg nie daje żadnych powikłań i jest całkowicie bezpieczny. Czasem, u osób ze skłonnością, może po zabiegu pojawić się opryszczka. Aby zminimalizować to ryzyko wskazane jest przyjmowanie leku przeciwwirusowego.

Czym wykonujemy zabieg?

Używamy wysokiej jakości urządzenia szwajcarskiej firmy Swisscolor oraz pigmentów posiadających certyfikat farmaceutyczny oraz pozytywną ocenę toksygologiczną. Pigmenty nie zawierają uczulających parabenów oraz metali ciężkich, są mineralne, hipoalergiczne. Bardzo szeroka gama kolorów.

Aby obejrzeć nasze prace, zapraszamy na nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/SalonAnnaLodz/

brwi permanentne800,00 zł
kreska dolna klasyczna400 zł
kreska górna cieniowana850 zł
kreska górna klasyczna700 zł
makijaż permanentny ust (kontur/wypełnienie)500,00 zł / 1000,00 zł