ul. Liściasta 4/8, 91-375 Łódź tel. (42) 658-51-97

LASER

Strona główna >> Laser

Liposukcja ultradzwiękowa

Działanie jest oparte na niszczeniu złogów cellulitowych za pomocą ultradźwięków. Urządzenie jest dedykowane do zwalczania problemu nadmiernego gromadzenia się tłuszczu, głównie w obszarach takich jak brzuch, „boczki”, uda, pośladki, ramiona. Seria obejmuje 10-14 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Znakomite efekty daje połączenie liposukcji ultradźwiękowej z falami radiowymi/ masażem/ elektrostymulacją.

Lipokawitację wykonujemy tylko u osób, u których tkanka tłuszczowa jest grubsza niż 3 cm.


Fale radiowe

Fale radiowe powodują głębokie nagrzewanie bez nadmiernego wzrostu temperatury powierzchni skóry i tkanki podskórnej. Efektem jest zwiększony przepływ krwi w leczonym obszarze, odżywienie i rewitalizacja komórek skóry, a także zdrowy i promienny wygląd. Fale radiowe pozwalają na likwidację zwiotczeń, poprawę owalu twarzy, obkurczenie zwisającego podbródka, ujędrnienie ciała.

Cena: 60 zł


Likwidacja przebarwień (IPL)

Energia świetlna emitowana przez IPL jest pochłaniana przez melaninę i zamieniana na ciepło. Podniesienie temperatury komórek barwnikowych powoduje ich niszczenie. Po zabiegu przebarwienia stają się ciemniejsze, a następnie zaczynają jaśnieć. Wykonujemy 5-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

Miesiąc przed i po zabiegu należy chronić skórę przed słońcem, stosować kremy z filtrem. Zabiegi należy wykonywać w czasie mniejszego nasłonecznienia.


Usuwanie owłosienia (IPL)

Pożegnaj się z niechcianym owłosieniem raz na zawsze. IPL pozwala na niszczenie włosów, które znajdują się w fazie anagenu i które zawierają melaninę (im ciemniejszy włos, tym lepszy rezultat). Wykonujemy 8-10 zabiegów z przerwami 5-6 tygodniowymi. Jedyną dozwoloną metodą pomiędzy zabiegami jest golenie. Skóra przed i w trakcie serii nie może być opalana. Najlepszą porą na rozpoczęcie serii zabiegów jest jesień. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

laser bikini149,00 zł – 199,00 zł
laser broda99,00 zł
laser pachy199,00 zł
laser wąsik49,00 zł

Zamykanie naczyń (IPL)

Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Liczba zabiegów jest uzależniona od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia. Z reguły jest to 4-8 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy.

laser rumień twarz250,00 zł

Leczenie trądziku (IPL)

IPL jest metodą najbardziej skuteczną w walce z trądzikiem ze stanami ropnymi. Energia fal o selektywnie dobranych parametrach redukuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych, a także spowalnia produkcję sebum zmniejszając dopływ krwi do gruczołów łojowych. Zalecana liczba spotkań w gabinecie waha się od 4 do 7, raz na 7-10 dni i uzależniona jest od stanu i kondycji skóry oraz osiąganych rezultatów


Fotoodmładzanie (IPL)

Fotoodmładzanie (IPL) jest to nieinwazyjny zabieg silnie pojędrniający , napinający i odmładzający skórę. Może być przeprowadzany na całej twarzy, w obrębie szyi, dekoltu i dłoni. Działa wielokierunkowo: redukuje pęknięte naczynia, zmniejsza przebarwienia, działa liftingująco i zmniejsza rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.


Leczenie składa się z serii 1-5 zabiegów, wykonywanych co 3-4 tygodnie. Efekty zauważalne są już po drugim zabiegu.